| cristy1993 a întrebat:

Dupa cum probabil v-ati dat si voi seama se apropie Valentine's Day, mare bataie de cap pentru o singura zi.Deci ma adresez in special fetelor, vrea sa stiu si eu cam ce va place sa primiti cadou de Valentine's? Daca aveti idei de cadouri lasati aici un link catre produs sau ceva!
Cel mai bun raspuns primeste fundabig grin

4 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Mha sincer mie mi-ar place sa primesc flori, ciocolata, un ursulet dar cel mai important ar fi sa fim impreuna

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai bine da pas si ramane doar dragobetele

| BreeTPU a răspuns:

In acesta perioada sunt reduceri si de 50% cauta aici http://www.bree.ro/reduceri.php sau aici ceva idei http://www.bree.ro/blog/bree/9534-ponturi-pentru-valentines-day.php

| crissu2314 a răspuns:

Pai in primul rand ca persoana iubita sa iti fie alaturi in acesta zi sa mergeti la un film, patinoar, restaurant sau o plimbare romantica in parc, cadoul in totdeauna va fi cel mai minunat atata timp cat va fi oferit cu multa dragoste
Iar ca ideii iti pot spune:
un ursulet
flori si ciocolata
un inel dragut de argint
sau ceva personalizat
Mult succes in alegerea cadoului happy