| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor. vreau sa ma duc la salon sa ma vopsesc saten si sa imi fac suvite blonde. dar cu vopseaua mea, cat credeti ca m-ar costa? fundita

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targwinking asa ca nu ti se taie capu daca te duci si intrebi, apoi actioneziwinkingdar atentie! nu stiu daca accepta saloanele vopseaua clientului, oarecum la cat te va"incarca" mai bine te vopsesti cu produsul lor, s-au intrebi paralel cat face cu vopseaua lor, si cat ajunge cu al tau produswinkingwave

| Tzupy a răspuns:

Cu vopseaua lor e cam in jur de 50 lei, presupun ca 30-40 lei thinking