| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

Fetelor vreau sa va spun povestea mea.Cu un doi ani in urma m-am indragostit de un baiat, nebuneste. Un an nici nu vorbeam cu el, dar cu toate il placeam.Peste un an prietena mea cea mai buna s-a indragostit si ea de el. Ea fiind mai indrazneata i-a spus in fata.Atunci simteam ca in cade cerul in cap.Auzind ca si el o place pe cea mai buna prietena a mea.Mama simtea ca eu am ceva, si a cautat jurnalul meu, si a aflat totul.Pentru ca eu imi scriam tot ce simteam in jurnal.Am nocorocul ca am cea mai buna mama din lume. M-a chemat si mi-a spus "Gaby, nici un baia nu merita lacrimile tale.Fii indiferenta.Ai un bonus ca cea mai buna prietena a ta e acum cu el.Vei avea sansa ca prin ea sa il cunosti mai bine, si sa creezi relatii de prietenie.Si nu ii arata in niciun caz ca il placi, pentru ca prietena ta a facut cea mai mare greseala ca i-a spus.Si eu iti garantez ca relatia lor nu va dura mult timp.Si cel mai important comportate ca o fata educata.".

Asa si am facut.Baiatul ala a fost cu prietena mea cea mai buna un timp de 3 luni, dupa aia el i-a spus ca nu mai vrea sa fie cu ea. Un an am fost prieteni, iar acum doua luni mi-a spus ca are niste sentimente mari fata de mine.

Fetelor nu vreau sa suferiti cum am suferit si eu. Daca acel baiat nu te place, fii indiferenta.Si daca nici atunci nu te place inseamna ca e prost si peste un timp va regreta.

Mie mila de voi cind va vad ca postati intrebari de genul:Cum sa ma placa iarasi?

sau"de ce nu ma place?"

sau""imi place de un baiat dar el nu ma place, ce sa fac'

Daca aveti ceva probleme in dragoste, adresati-va la mine.Pentru ca eu cu mare placere va-s ajuta.

4 răspunsuri:
| Adina_7794 a răspuns:

Si pana la urma vei fi cu el? Sau esti?

| βoborozzza a răspuns:

Cupidonlaughing))

| inafewwdaysT a răspuns:

Care erau sentimentele mari? de dragoste, de ura?

| FetitaUnuiBaietel explică:

Adina-da sint cu el deja de doua luni. :* doua luni dulci si frumoase.Alturi de cel mai potrivit baiat.
inafewwdaysT-De Dragoste.Doi ani de suferinta am avutcrying dar a meritat, ca pina la urma tot la mine a ajuns. happy love struck.Ne iubim.Si sint fericita.De aceea prin experienta mea, vreau sa va ajut.