| RebecaBaa a întrebat:

Folosesc Google Chrome, iar de cateva zile, cand incerc sa scriu ceva pe google, imi apar direct rezultatele cautarii (chiar daca scriu doar o litera), fara sa dau eu enter sau chestii. Cum pot sa fie la fel ca la inceput? Merci! happy

Răspuns Câştigător
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Stiu asa imi aparaea si mie dar trebuie sa iti dezactivezi Google Instant
cum sa il dezactivezi aici:
1) Faceţi click stanga pe pictograma in forma de cheie

2) Faceti click stanga pe Options -> Basics

3)Debifati "Enable Instant for faster searching and browsing"

Sper ca te-am ajutat funda?

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Dezactivezi Google Instant.

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Ms pentru funda:*

| RebecaBaa explică:

Cum pot sa fac sa fie la fel ca la inceput?* scuze, emotiile laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Laura_4211 a răspuns:

Nu ai nici o varianta, asa imi apare si mie, probabil ca s-a schimbat de la,, ei'' ceva, e aiurea, da n-avem ce face, trebuie sa ne obisnuim. :*