| daiannna_9951 a întrebat:

FUNDA! Am si eu nevoie de ajutor! Am nero smart 9 si vreau sa fac un CD pentru.masina deci audio as vrea sa stiu toti pasii pe care trebuie sa-i urmez ca melodiile sa fie tranformate in track nu vreau sa incapa multe melodii doar sa mearga nu vad nicaieri sa setez sa fie audio:@ please ajutati-ma!

1 răspuns:
| aandreea98 a răspuns:

Poate merge sa bagi in Data. Daca nu, instaleaza`ti CDBurnerXP, si dai in Data, dai Add la toate melodiile pe care vrei s ale ai pe cd si la sfarsit dai Burn. Sper ca te-am ajutat.