| gaby12_1342 a întrebat:

[Funda]

Imi dati si mie va rog un site de unde pot lua carti in format electronic (adica sa o pot citi pe telefon).

As vrea cartea Eden pass de Sandra Brown. Jules Verne - Castelul din Carpati. Si Bram Stoker - Dracula

Funda si restul voturi

1 răspuns:
| doroteea a răspuns:

Http://ebooks.adelaide.edu.au/v/verne/jules/

Aici de jules verne dar nu sunt in romana:(.

Castelul din carpati o am eu si nu e mare cartea, dar totusi ar trebui sa te gandesti ca e roman si nu poti s-o citesti pe calculator sau pe telefon. Ti-as recomanda sa o cumperi de la o librarie, nu cred ca e scumpa. :)