| Static a întrebat:

Fundă! Unde prin Targoviste gasesc asemenea ciorapi? http://gyazo.com/dc1495c46eafa671df948e32862d191a, daca vreunul dintre voi stie, sa imi spuna si mie magazinul si pe unde se afla in orasul Targoviste. Nu conteaza pe ce culori are, numai sa aiba asemenea ciorapi, sosete lungi, gen cele specifice japoneze. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ZambesteIsusTeIubeste a răspuns:

Link-ul tau nu merge, dar oricum si eu sunt din Targoviste si nu am vazut.Dar mai cauta poate ai noroc.