| girllll a întrebat:

fundita! am o imprimanta hp am reincarcat tusul si imi arata ca nu are tus, am reinstalat-o si degeaba si nici nu printeaza! pllsss help me!

2 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Pai am avut si eu problema asta. e din cauza ca ia reincarcat cartusul si nu iti mai recunoaste cipul.eu a trebuit sa cumpar mereu cartusuri noi.acum am una cu laser si sunt foarte multumita de ea.

| georginika a răspuns:

Si eu am avut problema asta cu imprimanta.Nu am mai folosit`o o luna si acum merge perfectbig grin