| Alleee18 a întrebat:

Buna[fundita]. chiar am nevoie de un sfat altfel probabil voi face ceva prostesc cryingcrying. Cum sa ma impac mai usor cu gandul ca o sa trebuiasca sa ne despartim? Datorita faptului ca. un baiat m-a facut sa cred ca ma iubeste cu adevarat, am inceput sa il iubesc si eu[mai serios, nu prosteala de copii]. Problema cea mai mare, suntem la distanta.De curand el mi a zis ca nu mai poate continua asa desi ma iubeste. A avut un motiv.destul de bun ca sa zic asa, pe care nu il pot spune, dar ideea ar fi ca eu i-as accepta multe greseli, multe chestii gresite pentru simplul fapt ca tin prea mult la el.Pana la urma am fost de acord sa ii accept unele"iesiri" crying caci nu pot fara elcrying. Totul se pare ca e ok dar vreau niste sfaturi.cum sa fac sa suport mai usor gandul ca ne vom desparticrying? pentru ca numai cand ma gandesc deja ma comport ciudat[trista, inchisa in mine etc.]

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna! Stiu perfect prin ce treci.Este acel sentiment naspa la care te gandesti ca nu il vei mai vedea...sadDistreaza-te cu prietenii, ocupati mintea cu cevasadeste greu stiu insa vei trece peste sunt sigura.Si eu am unele momente in care sunt trista si cred ca nu voi reusi sa trec peste, insa acum sunt fericita chair cand nu ma asteptam happyVei cunoaste multi baieti mai buni decat el
happySucces