| lllDiana a întrebat:

fundul meu are 98 cm si as vrea sa stiu ce parere aveti, este prea mare sau ok, baietilor le plac astfel de posterioare sau ar trebui sa incerc sa il mai "micsorez"?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, nu m-am gandit niciodata ce fund mi-ar placea la o fata. Lasa-l asa nu-ti bate capul, ca doar nu o sa fii placuta pentru fundul tau, nu? Sau da?

| lllDiana explică (pentru anonim_4396):

Nu, dar conteaza destul de mult si aspectul fizic in zilele noastre si oricat ar tine la tine si ar pune pret pe personalitate si comportament tot conteaza putin si aspectul fizic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lllDiana):

Pai conteaza si aspectul fizic dar nu cred ca cineva nu ar sta cu tine din cauza ca ai avea fundul prea mare sau prea mic, zic si eu.

| CSIISC a răspuns:

Stai linistita...nu multe fete au un asa posterior mai ales daca e si tonifiatbig grinlaughing si chiar daca ai vrea sal microrezi ce faci ii pui corset?

| 7Omar7 a răspuns:

E ok nu te chinui tongue