| lolodropy a întrebat:

Buna happyHELP FUNDITA am intrat anul asta pe clasa a 9a >:" si vreau sa spun ca e un tip fosrteee frumos l noi in clasa >: :X si partea proasta e asa ...eu am un prieten de un an si ceva suntem impreuna el este mai mare ca mine cu cativa ani, este din bucuresti si m iubeste foarte mult vine ft des la mine sa ma vada si tin ft mult l el. acum problema este ca de cand a aparut acest baiat nu am idee ce m atrage la el eu nu sunt atrasa de baietii cum arata fizic sau cat de frumosi sunt si de ce are in interior taoete colegele de la a9a inclusiva a 10 vor sa fie cu el si toate tanjesc dupa el cu toate astea el emai timid as spune si mai retras si mai misterios as putea spune el mai zis ca ma place si se si observa asta din gesturile lui happy si m-a intrebat daca il plac pune tot timpu intrebari de genu asta si eu neg. chiar daca are dreptate sau cel putin ii dau un raspuns cu inteles mai statornic nu vreau sa renunt la prietenul meu pentru el care poate va fi ceva de treaca vina tin mult l el dar pur si simplu l colegu meu nu. mi dau seama ce ma atrage si as vrea sa scap d aceasta obsesie si asa la cum arata ar putea fi cu orice fata ce sa fac sad?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îl placi pentru că este apreciat de toate fetele.Cred si sper să fie o atracţie fizica, o obsesie de moment.Nu da cu piciorul unei relaţii frumoase de un an şi ceva pentru bobocelul alintat.La vârsta lui este imatur, si poate profita de faptul că este plăcut ca să vă amăgească. Rămâi cu iubitul tău.Este şi mai matur, sunt oarecare discrepanţe între cei doi. Gândeşte-te!

pa, pa.

| louis3 a răspuns:

Renunti la o relatie, doar pentru un motiv atat de banal? Mi se pare patetic! Poate vezi la el altceva decat la iubitul tau, dar sa stii ca fiecare are calitatile si defectele lui. Poate este "frumos"dar asta nu inseamna ca are toate calitatile din lumehappy

| daiannna_9951 a răspuns:

Draga mea ti-am citit povestea... Da si mie mi s-a mai intamplat nu strica o relatie de un an si ceva pentru o frumusete poate e frumos da da poate nu gasesti la el ce gasesti in sufletul prietenului tau de un an si jumatate te rog frumos tine in continuare la iubitul tau stiu ca-l iubesti cunosc situatia nu-l lasa pentru o luna! a mers atat de bine relatia un an si s-o strici nu are rost.Incearca sa nu mai vb cu el incearca sa-i comanzi inimii sa nu il mai placi cand te intreaba ceva spune-i ca nu ai timp sau chestii de genu...>big grin