| anonim_4396 a întrebat:

Buna help me am niste unghii foarte tari dar imi cresc foarte greu de o luna le-am lasat sa creasca si au crescut
cam 7-8 mm si le curat is curate dar au o culoare galbuie dedesubt si se vede urat parca ar fi murdare le-am dat cu lamaie si otet de mere si chestii din astea dar nu se inalbesc intr-o ora merg la cea mai buna prietena si nu ne place sa avem unghii galbui si vreau sa ii arat cat de frumoase sunt si albe plz help
dau fundita raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| alina_7878 a răspuns:

Eu zic sa mai incerci cu lamaie ( la mine merge destul de bine) pune intr-un vas un sfert de pahar de apa( sau chiar mai putin happy ) in care pui zeama de la o lamaie si tii unghiile in acest amestec cca 5-10 minutebig grin

1 răspuns:
| justme97 a răspuns:

Poti incerca cu bicarbonat ca sa le albesti
big grin