| Pucca98 a întrebat:

Iar eu cu romana.Cine imi scrie si mie o compunere cu titlul "Noroc si ghinion"? Var rog.Am nevoie urgent. Eu nu am nici o idee. poate fi ceva legat de superstitii.cu dialog/fara dialog, cum vreti nu conteaza. Funda la cea mai buna. Va roooog. Multumesc.sad

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sugestiv și inspirativ, http://www.referatero.com/
Pa, pa.

| Cherry_3262 a răspuns:

Doamne,dar tu nu poti sa-ti faci singura o compunere? straight face
E absurd sa vii cu o intrebare de genul acesta.
Nu te astepta la multe raspunsuri.winking
Incearca sa ti le faci si singura, ca doar de asta se numesc TEME... happy

| Cherry_3262 a răspuns:

Pai trebuia sa precizezi ca vrei idei.
Tu ai zis sa iti scrie o compunere.winking

| Pucca98 explică:

"Cherry" am spus mai sus "Am nevoie urgent.Eu nu am nici o idee"happy. Nu trebuia sa-mi scrie nimeni neaparat o compunere.imi ajungeau si cateva idei. De asta aveam nevoie. De sugestiiwinking. Multumesc oricum.