| MihaDiva a întrebat:

Ieri am cumparat o sticla de Coca-Cola. Pe capac scrie "The Coca-Cola Company", "Cauta sub capac" sub capac scrie Craciun. Deci ce am castigat sau ce trebuie sa fac? Help plz

Răspuns Câştigător
| GeoGForce a răspuns:

Deci daca mai gasesti si cuvantul magie si famie daca ai astea 2 cuvinte si craciun ai castigat un pahar coca cola du-te cu trei capace pe care scrie craciun familie magie pe la benzinarii sau altceva si iti vor da un pahar mie mi-au dat fundita?

1 răspuns:
| 1onut a răspuns:

Unele sticle mai au si eticheta... citeste-o!