| bogdanz04 a întrebat:

am cumparat o sticla de Coca-Cola si am vazut ca re un concurs care inca e valabil,m-am uitat sub capac si am gasit un cod "STICLA",si nu pot introduce acest cod pe site,mi-am facut cont, tot dar imi spune "Codul este invalid".Ce e cu acest cod?
Am castigat o Sticla de Coca-Cola Gratis sau ce?
Funda

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Te duci cu capacul la magazin, si-ti va da o sticla de coca cola pe care ai castigat-o!

| bogdanz04 explică (pentru RoyDupuis):

Imi spune ca codul e invalid am introdus codul atat pe internet cat si pe sms si nu mi-a spus ca am castigat o sticla de Coca-Cola

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce n-ai priceput din: TE DUCI CU CAPACUL LA MAGAZIN SI-TI CERI PREMIUL ( STICLA DE COLA)? care parte nu ai inteles-o?

| bogdanz04 explică (pentru anonim_4396):

Ma pot duce in orice magazin sa-mi revendic premiil? Sau trebuie doar la un magazin care are contract cu Coca=Cola?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdanz04):

Nu orice magazin, dar nu am de unde sa stiu care sunt acelea, ori citesti eticheta sticlei coca cola pe care deja ai consumat-o, poate iti da adetalii acolo, ori intri la ei pe site ca sa aflii care sunt aceste magazine, ori te duci la magazinul de unde ai cumparat-o su oricare altul si-i intrebi pe vanzatori, ei trebuie sa stie acest lucru si trebuie sa te indrume! Succes!
De fapt, nu, daca premiul este doar o sticla de cola, atunci O POTI ridica de la orice magazin care vinde coca cola!

| Sănduțța a răspuns:

Da nu e legat de site! Iti da o Coca-Cola gratis!