| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
Ieri am distribuit la story pe Instagram o poza cu un citat a unei pagini. Înainte sa o postez m-am uitat și băiatul pe care îl plac nu urmarea pagina respectiva și nici nu a apreciat postarea. După câteva ore,observ ca urmărește și contul respectiv și a apreciat si postarea, dar pe insta pe story nu imi apare ca a vazut-o, chiar dacă a fost conectat.
Ce credeți, oare sa fie o coincidență asa de mare încât sa aprecieze fix postarea aia și după sa urmărească și contul respectiv?
Vreau cât mai multe răspunsuri.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| userjune90 a răspuns:

Salut!happy
Probabil i-a apărut pe pagina de explorare, acolo unde dai ca sa cauți conturi și apar postări random mai jos, ori a primit-o de la alții care ți-au văzut story-ul și au intrat pe postare.
În orice caz, este posibil să fie o coincidenta.happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare se uita si apreciaza daca are chef.
Din atata lucru nu ar trebui sa te stresezi si nici sa scrii pe forumuri, ca oricum nu conteaza daca s-a uitat sau nu.