| Deea5339056 a întrebat:

Am distribuit o poza pe facebook si in sectorul de audienta nu pot selecta sa distribui public, imi apar doar celelalte optiuni (prieteni, prietenii prietenilor, cunostinte etc.). P.S :Este o poza pentru un concurs al unei pagini, si pagina respectiva nu-mi poate vedea postarea pentru ca nu o am la public...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii prietenilor este un fel de public.

| Deea5339056 explică (pentru anonim_4396):

Pai si daca selectez prietenii prietenilor acea pagina imi poate vedea postarea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea5339056):

Da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deea5339056):

Fiecare pagina primeste notificari. In notificari se situeaza si cine distribuie poze de pe aceea pagina.