| anonima455 a întrebat:

Buna, ieri am primit brosurile pentru Admiterea la liceu. La majoritatea profilelor apare ultima medie de admitere cu care s-a intrat, insa la unele nu apare, de ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ca la liceele respective sunt profile introduse numai in viitorul an scolar, nu au existat anul trecut.

| anonima455 explică (pentru Ioandelasal):

Au existat. De exemplu, eu in clasele 5-8 am fost la colegiul la care vreau sa merg si mai departe. Si anul trecut a fost Stiinte Sociale, dar nu apare media.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonima455):

Si atunci de ce nu te interesezi la liceu, este cel mai simplu.