| Kriss96 a întrebat:

Buna!
Ieri o prietena si-a serbat ziua si pentru ca stiu cat de mult isi doreste blugi cu model militar, i-am achizitionat cea mai mica marime posibila de la BSB.Si am avut "placuta" surpriza sa-i fie mari..desi sunt XS!
Probabil croiala nu este facuta pentru persoane cu silueta ei.Nu scrie pe ei skinny.
Gestul a impresionat-o,dar m-am gandit ca nu pot sa las lucrurile asa,si i-am zis ca ma duc la acelasi magazin sa-i iau altceva.
Am de la vanzatoare un card de schimb, pe care mi l-a dat in caz ca blugii nu sunt buni.
Dar am o nelamurire.Cu cardul de schimb se poate schimba doar marimea produsului sau as putea sa dau blugii si sa-i iau o bluzita sau doua?
Pentru ca eu clar n-am nevoie sa schimb blugii cu o marime mai mare..mai mica da,dar nu exista.
Si nu vreau sa ma duc degeaba pana acolo, pe frigul asta.
Daca ar fi sa-i dau inapoi as vrea sa-i iau altceva.Tot la acelasi pret.Mai vazusem si o bluzita si o camasa draguta care i-ar placea.Are cineva experienta cu shimbul de produse?
Fundoi mare!

Răspuns Câştigător
| Maomau a răspuns:

Poti sa-l duci inapoi la acelasi magazin dar numai daca ai bonul cu care ai achitat produsul. apoi primesti suma inapoi, si cu banii in buzunar poti alege tot ce vrei!

4 răspunsuri:
| Kriss96 explică:

Multumesc! S-a rezolvat cu binehappy

| FastAndFurious a răspuns:

Da un telefon, cine stie ce toane au.

| JustRoxanne a răspuns:

Cred ca poti lua altceva in schimbul blugilor!

| farsa5555 a răspuns:

Poti sa schimbi blugii si da, iti vei primii banii dar numai cu bonul!