| lili74 a întrebat:

Imi dati si mie niste idei pentru : Ce sa-i cumpar cadou de ziua lui unui baiat pe care nu-l prea cunosc? Adiica mai exact il cunosc, am fost impreuna, dar nu prea a mers si de atunci am ca rupt legatura ...Si sunt invitata la ziua lui deoarece ma inteleg foarte bine cu fratele sau, ei sunt gemeni.

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii~.~. Pai daca stii ce ii place e ok gaseai repede, dar ai zis ca nu prea il cunosti chiar asa de bine deoarece nu prea ati mai vorbit, dar ai zis ca te intelegi bine cu fratele lui. Ai putea sa cumperi bratari pentru baieti, ceasuri bineinteles daca nu este un buget redus, daca este atunci trebuie sa umblii dupa ceva mai bunicel care sa nu fie prea scump. Sincer ai putea lua si seturi din acelea cu deodorant si etc, dar nu stiu cati ani au baietii. te poti gandi si la cati ani au si la ce isi doresc si sa mai intrebi persoanele care vin daca le cunosti ce le cumpara si iti poti face o idee. happy Sper ca ai inteles. PS: eu as fi cumparat un plovoras ceva, sau ceva amuzant dar daca nu cunosti presoana foarte bine nu prea o sa iti reuseasca chestia cu imbracamintea! happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un pulovar ar fi perfect

| AnonimaOk a răspuns:

Il poti intreba pe fratele lui ce i-ar placea. Altfel ii poti lua un ceas, un parfum, un tricou, sau ceva care sa il reprezinte - iarasi cere ajutorul fratelui sau.

| Magnum27 a răspuns:

Un ceas, o cravata, un parfum, o camasa, un stilou sau o geaca.