| flooo_1769 a întrebat:

Buna,diseara sunt invitata la petrecerea burlacitelor.Trebuie sa cumpar vreun cadou pt viitoarea mireasa? Daca da, dati-mi 2-3 idei

2 răspunsuri:
| Tinna666 a răspuns:

Sincera eu nu am mai auzit sa se dea cadouri dar daca totusi vrei sa-i cumperi ceva ii poti lua o lenjeri sexi sau accesorii de genul, niste catuse blanoase, stii ce vreau sa zic...cred ca ii vor placea si asa practic le faci un cadou la amandoi smug

| WarriorCat a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa cumperi cadou.
Dar daca asa e... un parfum, un buchet mare de flori in ghiveci, bijuterii, lantisor, un tichet la spa sau la salonul de infrumusetare.