| dya a întrebat:

Imi dati si mie va roog frumos:X niste intrebari pentru oracol... dar nu de astea de 2 banilaughing cum ar fi ce mancare iti place sau genu asta :X

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ok.Intreaba-i despre teoria relativitatii ( pareri generale ) Despre universurile paralele si gaurile negre ( alea din spatiu, nu alea pamantestiwinking ) despre genetica umana ( pareri personale )
Chestii obisnuite. Aaaa, sa nu te astepti sa-ti completeze mai mult de... o persoana.
Si parca tot mai interesant e ce mancaruri le plac, nu?

| mariana_1559 a răspuns:

Ce semnatura ai?
Unde locuiesti?
Unde te-ai nascut?
Ai bani la pusculita?