| MillHumeImm a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa fac voluntariat si sa ma implic in proiecte doar ca locuiesc intr-un oras mic si singurele lucruri care se organizeaza sunt putine si la nivel local de cele mai multe ori. In scoala mea exista una sau doua persoane care participa la foarte multe proiecte dar independent fata de scoala (proiecte in alte tari si orase mai mari, sau voluntariat la event-uri care nu au legatura cu scoala) si nu stiu cum sa fac si eu asta. Daca ati putea sa ma ajutati ar fi grozav! happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai da-le mesaj acelor persoane si intreaba-le cum s-au inscris sau zi-le ca vrei sa te inscrii sa-ti recomande si tie un astfel de proiect si sa-ti zica cum te poti inscrie.

| NAT0 a răspuns:

Deci vrei să pleci pe banii altora și să ieși în lume mai exact.

| MillHumeImm explică (pentru NAT0):

Nu neaparat laughing

| MillHumeImm explică (pentru NAT0):

Asta vine mai mult ca un bonus, oarecum, doar ca nu asta e scopul.