| Nicusor17042001 a întrebat:

Buna imi doresc un PS3.Dar nu stiu cum sa-i zic mamei am trecut clasa a 8-a si o sa imi i-a laptop si telefon de care vreau eu(parinti).Dar banii nu sunt o problema 7 milioane la media galaxy si nu vreau sa-i zic abia dupa ce o sa trec a9-a.Nu stiu cum sa formulez. deoarece imi doresc si jocuri gen wwe 2k14 si ea nu e de acord cu bataia?

1 răspuns:
| GunDealer a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui ca la fel ca in realitate oamenii se prefac adica uneori e evident, si nimeni nu se raneste, is ca aia nu este bataie, este mai mult actorie si cascadorie.