| LeeMaya a întrebat:

imi explica si mie cineva. treaba cu WhatsApp-ul?
Cat costa si la ce ajuta. adica despre ce e vorba?
Multumesc!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| A7n7d7r7a a răspuns:

Nu costa nimic in primele luni, iar cand vei primi o notificare care spune sa platesti il poti dezinstala si instala din nou.winking
Este o aplicatie destul de utila, poti trimite msj scrise, imagini, clipuri video, inregistrari audio si alte fisiere, poti face instantanee, iar daca instalezi cea mai noua varianta ai optiunea pentru apelare (e recomandat sa ai o retea wi-fi in preajma la care sa fi conectata pentru ca consuma destul de mult apelurile, celelalte chestii nu consuma multi MB).
Aaaa da! Poti vorbi doar cu persoanele din agenda ta de nr, doar daca ele au aplicatia instalata.

Cam atat pe scurt! big grin Fundita, pleaaasseeee! :*

1 răspuns:
| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

0 bani. Este o aplicație, în care poți vorbi cu alți. Dar trebuie să pui nr. tău, și v-a fii văzut, dacă ești pretențioasă cu nr. de tel.atunci nu trebuie să îți faci. Fundă? happy