| myru_6393 a întrebat:

imi place foarte mult sa fiu in centrul atentieibatting eyelashes si nu stiu ce sa fac sa fiu mai mereu in centrul atentiei... dati'mi niste sfaturi cum sa ma comport si cum sa ma imbrac puteti da si pozehappy app sunt clasa 8 happy dau fundita :* si vott mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| MissGreenDots a răspuns:

Hei, @Myru. Sti, si eu eram la fel ca tine, imi placea sa fiu in centrul atentiei, si ma descurcam de minune.pana cand am aflat ca mai nimeni nu ma suporta doar din cauza asta. Eu nu zic ca e si cazul tau, ca nu te suporta nimeni, ca nu te cunosc ca sa judec, dar atentia asta, uneori poate sa devina ceva rau...nu stiu cum sa ma exprim, dar sfatul meu e urmatorul, fi tu insati, nu poate sa te placa toata lumea, cand incerci sa nu atragi atentia, atunci apar surprize neasteptate. happy (stiu ca nu e tocmai un raspuns la intrebarea ta, dar chiar vroiam sa iti dau sfatul asta).winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu odata mi.am luat o pereche de blugi un tourcoise, si toata scoala s.a uitat la ei, dar cand i.am luat nu mi.am dat seama ca sunt atat de tipatori si erau superbilaughing) nu stiu.fa chestii trasnite

| bijubianca13 a răspuns:

Uni sunt nascuti sa fie in centru atentiei ca mine dar la o momendat cand esti in centru atentie nu te mai uiti in jur si persoanele din jurul tau care teau facut sa fi in centru atentiei incep sa te urasca eu sunt mica printesa a scoli da la omomendat mia ajun pana in gat si mi-am dat seama ca multi maiubesc pentru ca sunt in centru atentiei dar prietenii adevarati dispar nu-ti doresc sa tise intample