| sexyyyyyy a întrebat:

Buna!:* saptamana asta am un majorat si..nu stiu cum sa va spun dar vreau sa fiu in centrul atentiei fara sa exagerez,si nici sa ma fac de rusine, vreau doar sa fiu admirata si sa fiu in centrul atentiei! ce trebuie sa fac? imi puteti da niste sfaturi ..cum sa ma comport si ce trebuie sa fac.adevarul e ca nu sunt o dansatoare perfecta si o frumusete mare sad multumesc mult

1 răspuns:
| DaianaBojin a răspuns:

In primul rand nu tu trebuie sa fii in centrul atentiei ci sarbatoritul sau sarbatorita si nu trebuie sa fii o dansatoare grozava pentru ca nimeni nu este perfect.Comportate normal.