| Mandy a întrebat:

Imi place franceza, si vreau sa ma perfectionez. Exista seriale, in limba franceza la televizor? Daca da, ca rog sa-mi spuneti pe ce post si ora la care se difuzeaza. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Si mie imi plc franceza foarte mult! Sunt curioasa ce raspunsuri primesti!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu sunt seriale, poate doar filme.
Mezzo e pe franceza.
Manon sau Julie se gasesc si la supermarketuri aici in RO si sunt faine si ieftine.
Apropo, si mie imi place franceza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci si eu sunt intr'o sit asemanatoare. vreau sa intru la liceul francez. exista tv5 care e numai in franceza(are si subtitrare) si daca esthi dintr'un oras cu reprezentati ai ambasadei gasesthi si o biblioteca cu cduri carti etc in franceza. fundita?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt desenele animate Sandy Belle care au peste 30 episoade, pe care le poti urmari...
http://www.topdesene.com/desene/sandy-belle