| sweetgirl24 a întrebat:

Imi place mult de un baiat el se poarta foarte frumos cu mine, mereu daca merg undeva ma intreaba unde merg, se aseaza mereu langa mine. L-a intrebat un baiat daca i place de mine si a zis ca nu, dar mi-e parca vrea sa-mi spuna da si nu are tupeu! Cineva mi-a spus ca nu mai are mult si imi va spune ca ma place. El i repetent si chiuleste foarte mult, dar in rest i foarte calumea. Voi ce credeti ma place?

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Bunakiss

Nu stiu ce sa-ti spun. exista baieti care sunt foarte amabili cu fetele si nu le plac. Dupa ce ai scris tu, se vede ca el este interesat de tine, deci => ca ii pasa de tine.
Daca vrei sa fi mai sigura, cere-i id-ul de mess. vorbeste cu el mai mult si atunci vei sti ce simte...
Spui ca este repetent si chiuleste mult. dar in rest e OK...thinking uneori baietii isi ascund adevarata fata. Eu zic sa nu te grabesti si sa-l cunosti mai bine.
Si inca ceva. nu-i spune ca il placi. daca ii spui isi va lua lumea-n cap si va profita de tine;-)

Sper ca te-am ajutatkiss

2 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

N-ai pentru cekiss

Si scuze. Nu stiu toata situatia si am presupus doar:-)

| sweetgirl24 explică:

S-a mai intamplat ceva! A fost sedinta la scoala si a venit mama lui. A doua zi la scoala profa de romana i-a zis ca i pare foarte rau de mama sa pentru ca el nu se gandeste cat sufera ea! El cand a auzit mai avea un pic si plangea.De atunci nu o mai chiulit si s-a schimbaat foarte mult, iar ce spui tu KidD ca s-ar putea sa ma foloseasca el n-ar face asta niciodata plus ca l-a intrebat pe un coleg daca il plac si i-a zis ca nu!:-D
Eu nu ma i-au dupa vaza ca daca i repetent i prost pentru ca din contra el i foarte destept numai chiuleste asta tot!
Ms pentru raspuns :*