| andrada a întrebat:

Buna!
Imi place mult de un baiat. Ma gandesc numa la el, am vazut ca ii plac acelasi lucruri ca si mie, il visez noaptea dar nu am vb cu el niciodata. Stie ca-l plac si cand ma vede se uita mereu la mine. Dar nu-mi zambeste nu nimic, ce ar trebui sa fac? cum sa-l fac sa zica el primul' ceva?

Răspuns Câştigător
| Biia_4195 a răspuns:

De ce sa zica el primul` ceva? De ce sa nu faci tu primul pas? Poate e genul acela de baiat orgolios, caruia ii pasa mai mult de parerea prietenilor lui. Daca tu crezi ca te place, apropie-te de el.Imprieteneste-te mai intai cu un\o prieten\a de-a\l lui,integreaza-te usor-usor in cercul lui de prieteni, propune sa iesiti toti undeva, la un suc eventual.Si fi tu insati. Daca va fi interesat cu sigurnta va avea o reactie pozitivahappy[Nu uita, tupeul face totul posibil! Ce se poate intampla rau? Pana la urma nu se sfarseste lumea la el oh go on ]

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai eu nu cred ca te place daca stie asta si nu face si nu zice nimic dar mai bine ar fi sa te imprietenesti cu el atata tot si daca vezi ca tot nu e interesat atunci ...eu cred ca ar fi bine sa il uiti chiar daca va fi greu ptc daca te imprietenesti cu el va afla cine esti tu cu adevarat si daca ii va placea te va intreba daca nu asta e dar oricum multa bafta.

| berelahalba a răspuns:

Salutal,atata tot, un ceao atata totusi probabil ca va raspunde la salut daca e interesat va continua cu o alta intrebare convorbire.