| xKiduu a întrebat:

Daca un baiat ma striga mereu si-mi arata niste lucruri stupide, imi zambeste si se uita in ochii mei, inseamna ca ma place? Daca si eu il plac ce fac? Nu stiu daca o sa faca el `primul pas`... Ce ar trebui sa fac sa-i arat ca-l plac? dar nu sa-i spun, sau alta nebunie! Scuzati categoria puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

De ce vrei sa te mentii Mindra? ai vreun avantaj de la asta. Te bucura cu ceva mindria ta. Daca el intr-adevar te atrage, te sfatui sa dai capul jos (la figurat). Zimbeste-i, lasa-te pe umarul lui, inventeaza-i o porecla dulce gen "rautate" sau mai stiu eu (voi fetele va pricepeti mai bine). Si inca ceva : daca vezi ca relatia voastra nu merge spre ceva mai mult ar fi de dorit sa-i dezvalui sentimentele. Da desigur stiu ca esti fata si el trebuie sa lupte blah blah blah dar asta ar fi calea cea mai usoara pentru amindoi, nu astepta o vesnicie. BYEhee hee

Răspuns utilizator avertizat