| IAmSoDifferent a întrebat:

Buna imi place un baiat si nu stiu cum sa fac sa ma placa el ma baga in seama... va rog ajutati-ma... funda

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Sa fii naturala!
Daca se indragosteste de tine se indragosteste mai mult de comportamentul tau!

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna! eu zic sa il anunti ce fel de sentimente ai pentru el si cine stie, poate si el simte acelasi lucru... daca nu zii sa iti promita ca ve-ti ramane prieteni:p

bafta:X

funda?big grin

| IAmSoDifferent explică:

O doamne nu cred ca am vreo sansa sa se indragosteasca de mine pentru ca o iubete pe prietena mea cea mai buna chiar daca e mai mare decat el si da i am spus ce sentimente am si a spus ca nu ma place bine nu i am spus eu i a spus o prietena de-a meawinking
aman2 rasp sunt superwinking