| Bella_8777 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de unde pot lua de la FARMERAMA grota de lilieci? Va rog mult! Cel mai bun raspuns primeste funda... ei bine dupa ce imi dau seama cum o trimitbig grin.Please ajutor!

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi exista o misiune cu luna plina cand trebuie sa cultivi pietre funerare, arbori de oase, dovlegi fiorosi etc.si uneori o ai in fiecare luna alteori cam la 2 luni.aceasta misiune dureaza 24 de ore cand trebuie sa cultivi si te duci la magazinul ala ciudat si schimbi produsele pi diferite chestii dar grota o castigi fff greu pentru ca iti cere foarte multe si nu ai timp deoarece nu poti sadi decat in parcela principala, si uneori se poate castiga si la ruleta. funda?

1 răspuns:
| Bella_8777 explică:

Gata ti-am dat funda!