| mikaila a întrebat:

imi poate zice cineva niste programe cum sunt cele folosite pe youtube...slideshow-uri cred...va multumesc anticipat :X:X:X

3 răspunsuri:
| soseta ucigasa a răspuns:

Adica? Intrebarea ta nu are nici cea mai mica logica...mai incearca o data sa exprimi ce vrei!

| Ciprian Ionut a răspuns:

Windows movie maker... e deja instalat in orice computer care foloseste ca sistem operativ windows xp/vista/seven

| mikaila explică:

Adica... daca intrati la youtube si scrieri 3SE - alaturi de ingeri va dau imagini care se schimba...in fine... sper sa intelegeti...