| Dheutsik a întrebat:

Imi puteti da niste idei pentru farse de 1 aprilie pe care sa le pot face la scoala?

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Salut! Hmm, pai uite cateva:
1. Poti sa lipesti cu niste scotch(incolor), capacul de la WC. Vei rade instantaneu! laughing
2. Poti sa lipesi o fisa de 50 de bani pe gresia de pe coridor, si sa te amuzi de naivi.
3.Suna-ti un prieten, si spune-i ca "Saptamana altfel" s-a amanat, si ca trebuie sa-si faca temle pe o zi din saptamana.
4. Poti sa pui un balon slab legat pe scaunul profilor, iar atunci cand se asaza veti rade cu lacrimi! rolling on the floor

Cam astea aum fost. FUNDA?hee hee

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

1. Lipeste o fisa sau o bancnota pe jos la intrarea in clasa! O sa fii surprins cati or sa se aplece sa o ridice!
2. Lipeste cu un scotch incolor capacul si colacul de la wc. O surpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie.
3. Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume.
Funda?

| xXSpikeXx a răspuns:

Deci fi atent/a
Tragi o bancnota de 10 lei ce vrei uh
la xerox
si scrii pe partea alba "FARSA DE 1 APRILIElaughingrolling on the floor"
Merge garantat

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Mi-am mai amintit cateva pe care le faceam in scoala:
5. Poti sa pui bete de chibrit in tigari, si sa-i oferi una unui coleg fuimator.Nu va avea o surpiza prea placuta! laughing
6. Poti sa presari mult piper peste niste chipsuri, apoi sa-ti iei frumusel colegii, si sa-i servesti insistent.Ca sa mearga faza, cumpara cea mai scumpa punga de chipsuri.Garantat nu vor refuza! laughing
7.Arunca peste masina unui prof. hartie igienica.Fa asta ziua, cand sunt trecatori, dar ai grija sa nu te vada nimeni! laughing rolling on the floor (Chiar functioneaza) FUNDA?

| Behappy11 a răspuns:

1.cand cineva doarme ii pui frisca in mana apoi il gadili la nas cu siguranta se va scarpina
2.intr-o tigara pui un chibrit iar cine ve vrea sa fumere ii va arde tigara laughing
3.lipesti o bancnota de 50 lei pe jos in fata clasei sau pe unde circula oamenii si sa vezi cum se apleaca dupa ea happy
4.adauga colorant intr-o cutie cu lapte.nu este toxic si ii va speria pe cei ce vor sa-l consume
5. pune in buzunarul unui prieten o banda anti-furt cand va iesi din magazin se va declansa alarma
6.inlocuieste crema de corp a nei prietene cu maioneza sau ulei alimentar
7. furiseazate in camera parintilor seara si fixeaza cat mai multe ceasuri la cea mai devreme ora daca vre sa fie cat mai favuroasa piteste ceasurile in mai multe locuri sa sune la aceeasi ora
8.scrie pe o foaie mare''INVENTAR'' si lipeste-o pe usa unui magazin
9.cumpara o pereche de chiloti de dama si ascunde-o in masina sau buzunarul iubitului prefate ca dai de ea intamplator si fai un scandal monstruos
10. taiati o minge de fotbal si puneti inauntrul ei un pietroi apoi rugati un trecator sa-i dea un vantlaughing
sper ca ti-am fost de ajutor
funda te rog :*