| MyNamexx a întrebat:

Imi puteti da si mie niste de idei de poze artistice dar in cas sau intr-un parc...nu la mare, sau cu nu stiu ce peisaj. va >rogbig grin

Răspuns Câştigător
| Mσηιι a răspuns:

Poi... nu stiu de am inteles eu bine big grin dar iti zic cate ceva
1 pai happy de exemplu poti face poza de jos in sushappy Sau stai pe jos sh sa se vada covoru, iaraba depinde unde esti sh apoi o poti modifika cu photoskape foarte fain:d asa fac si eu happy
2. daca esti afara cauta ceva peisaje mai frumoasabig grin sh fa-ti acolo poze
3 Sau poti sa faci o gramada de poze artistike emolove struck[LE adorr]:X
happy [FUNDApuppy dog eyes]