| Tyaa a întrebat:

Imi puteti da si mie niste >sfaturi:d:". Inca mai simt ceva pentru fostul' meu prieten.Si eu nu mai am nici un fel de legaturaa cu el pentru ca ne'am certat foarte rau.straight faceDeci as vrea sa imi dati si mie niste sfaturi[ce ar trebui sa >fac:"]
Multumes dau fundalove struck.

1 răspuns:
| LotusRadioactiv a răspuns:

Draga Tyaa,
Depinde cine este de vina pentru despartire. Daca tu esti, trebuie sa te gandesti mai bine la actiunile tale si sa-i demonstrezi ca te-ai indreptat, iar daca de la el provine cauza, incearca sa nu speri prea mult, pentru ca s-ar putea ca nici macar sa nu-si ceara scuze, iar asta inseamna ca nici macar nu a realizat greseala facuta.
Multa sanatate happy