| emokyda98 a întrebat:

Hey:XA-si vrea daca se poate sa imi dati si mie niste sfaturi in legaturaa cu o"problema":Sunt cu un baiat de 18 ani iar eu am 13 imi place mult mult de tot si nu stiu cum sa-mi dau seama daca si el ma place mult...si vreau ca relatia sa tina mult...CUM SA FAK ASTApuppy dog eyescrying?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asta poti afla prin comportamentul lui.Si relatia nu poate dura la nesfarsit, trebuie sa se termine candva. happy

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Crede-ma nu are rost sa stai cu baieti de varsta asta esti inca mica el vrea sa te... si atat dupa o sa te lase balta stiu ce spun asa a patit si o pr acum e deciizia ta viata ta.

| Dyaa2702 a răspuns:

Cee uh ai de gand sa te mariti cu el? mai nu are rost eu te sfatuiesc sa renunti la relatia asta indiferent ca iti place sau nu atat de mult el este acum un barbat in toata firea iar uh esti un copil cine stie ce ganduri are cu tine daca nu acum mai tz si poate tot va face pasul cel mare... sper ca sti la ce ma referhappy