| Silvii13 a întrebat:

Buna![Va rog sa imi rasp la aceasta intrebarepuppy dog eyes mersi]
Am o prietena buna care nu stie cum poate sa se inalte, imi puteti da niste sfaturi pentru ea, va rog?!
Multumes:*Funda:X

Răspuns Câştigător
| AndraAlexaLove a răspuns:

Nu trebuie sa faci ceva special ca sa te inalti...Asta depinde de corpul fiecaruia cat de inalt ewinking
Si nu e nimic rau sa fii putin mai scundhappy

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna! iti voi raspunde cu niste intrebari.de ce prietena ta trebuie sa se inalte? este rau sa fi mai mic de inaltime? ea nu est singura din lume care este mai scunda si nu ar trebui sa isi faca ceva griji, si nici tu.nu este importanta inaltimea sau frumusetea unei persoane, ci inima.Dar daca ea crede ca trebuie sa se inalte, este decizia ei.pa

| TaNNNkEr a răspuns:

Poate purta tocuri. si mai mult nu stiu. poti sa'i spui ca fiecare are un sitm al sau dwe crestere in inaltine, greutate... asta ca s'o mai linistesti

| fathaabesstt a răspuns:

Pai eu stiu ca daca iei ceva injectii sau medicamente...dar cea mai buna varianta ar fi sa isi ia pantofi cu tocuri...laughingrolling on the floorrolling on the floor