| lolita_8716 a întrebat:

imi puteti da si mie va rog frumos o cura de slabire pentru copii rapida? Pupici

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Cură de slăbire pentru copii? Copii trebuie să crească, să se dezvolte; nu să se gândească la siluetă şi la cură de slăbire! Revino-ţi! Baftă!

pa, pa.

| BeHappyForMe a răspuns:

Eu zic sa incerci cu fructe iaurturi si legume si iute cateva sfaturi pe un site sper sa te ajute http://lumea-prichindeilor.forumcreativ.ro/......-t163.htm.

| lolita_8716 explică:

In primul rand nu sunt copil...caut o dieta pentru un prieten. ok_

| Onutza55 a răspuns:

Urmeaza aceasta sugestie
1.mananca sanatos
2.nu manca asa de mult nu pe saturate
3. evita prajelile grasimile
4.nu manca dupa ora 19:30
5.si fa egserciti sau sari cuarda
sper ca te-am ajutat mult
numai bine kiss