| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Imi puteti recomanda niste seriale care le-ati vazut si v-au placut? Eu m-am uitat la Gossip Girl, The Vampire Diares, True Blood, Friends, Two and a half men. FUnda!

Răspuns Câştigător
| B0GDI a răspuns:

House MD

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu m-am uitat la Supernatural, Misfits si Weeds. Ti le recomand, daca iti plac subiectele happy.

| SaRRaMea a răspuns:

Buna.Intra pe site-ul Seriale Pe.Net acolo poti sa vezi toate serialele si iti apare o lista lunga cu toate serialele. sper ca te-am ajutat.Pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey happy
Niste seriale care mi-au placut, ha? Deci:
''Teen wolf'', ''The originals'', ''Pretty little liars'', ''The Carrie Diaries '', ''the secret circle''
Mi-au placut la nebunie. happy

| popadenys a răspuns:

Eu stiu o serie mica de filme horror. 2012

| Pustoaica96 a răspuns:

Sincera sa fiu acum ma pasioneaza kdramele(korean drama) sunt foarte tari adica razi si plangi intr-una iar eu nu eram genul care sa ma uit la seriale in afara de Gossip Girls si Vampire Diares>Iti recomand Playful Kiss si Boys over flowers sunt foarte tari.