| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi puteti spune ce cuvinte frumoase se pot scrie pe promotii? cateva randuri n-am nici o idee.

4 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Pai poti incepe asa ``din pacate au trecut cei 4/8 ani de scoala si acum fiecare o va lua pe drumul sau.`` sau ``acesti ani minunati au trecut mult prea repede si n`am apucat sa ne cunostem suficient dar stiu ca intre toti colegii s`a creat o legatura foarte speciala``

apoi poti sa scrii ce crezi tu despre fiecare coleg iar in incheiere ureaza`i bafta si promite-i ca nu-l/o vei uitabatting eyelashes

| Unique a răspuns:

Ce fel de promotii?

| Yoana a răspuns:

Promoti pentru cei dea 8-a

| dada12 a răspuns:

Nu stiu dar ani petrecuti nu au fost ani ci au fost clipe minunate singurul regret e faptul ca ne despartim mult prea repede