| scumpika96 a întrebat:

imi puteti spune ce sa fac ca de o luna nu-mi merge facebook-ul, dar netul da si am incercat cu google chrome, mozila, internet explorer si nu merge! Ma puteti ajuta va rog! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fa o devirusare ampla si verifica fisierele hosts!
s-ar putea ca un virus sa iti blocheze accesul la acea pagina!
aici este fisierul hosts :
C:\windows\system32\drivers\etc\
si deschizi fisierul cu notepad si vezi daca nu e ceva acolo in plus *de ex daca nu scrie pagina facebook *
daca da, atunci stergi unde scrie facebook... daca nu scrie atunci probabil ca este alta cauza

2 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Incearca sa te loghezi de la alt pc. daca nu merge, insemna ca cineva ti-a furat acountul pe facebook.

| asd000 a răspuns:

Sunai pe cei de la care ai internetul.Mie cand nu mi-a mers i-am sunat si mi-au spus ce am de facut sau au venit la mine acasa si mi lau reparat.happy