| Celmaibun1234567 a întrebat:

Buna, îmi puteți spune cum s-ar vedea un tatuaj cu un citat mai frumos pe engleză sau pe romană! Dau funda

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Acest lucru trebuie sa fie o alegere personala pentru ca tu o sa "porti" acel tatuaj toata viata. Nu conteaza parerea celorlalti in alegerile personale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de citat si unde e pozitionat.

Parerea mea e ca si in romana si in engleza s-ar vedea frumos, mai ales ca majoritatea isi fac tatuaje in lb engleza, tu ai fi mai rar cu unul in romana. happy