| YooAna2796 a întrebat:

Imi puteti spune cum se numea filmul acela cu un om ce avea o masca verde..si decate ori si o punea se transformathinking

2 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

Filmul se numeste "The Mask" si este cu Jim Carrey.Pot sa-ti spun ca a fost si este un film epic pentru industria cinematografica.

| PinkPanda a răspuns:

Filmul se numeşte Masca (The Mask). Aici îl poţi privi online cu subtitre: http://magazinweb.net/film-masca-vedeti-aici-filmul-the-mask.html Sper că te-am ajutat. Fundiţa? :*