| SilviaBrumar14 a întrebat:

Buna, îmi puteți spune mai multe despre liceul din Brasov Maria Baiulescu?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai exact, ce ai dori?

| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt slabe sanse sa fie pe aici cineva care este/a fost la acel liceu.Aceste intrebari rar isi primesc raspunsul cautat.Eu te sfatuiesc sa mergi la targul liceelor, se desfasoara anual tocmai pentru a-i ajuta pe viitorii boboci.Fiecare institutie are un cort unde sunt elevi reprezentanti care iti vor raspunde la orice intrebari doresti.Succes!