| Drojdiee a întrebat:

Imi puteti spune si mie cam ce intrebari sunt puse la interviu', pentru Liceul Pedagogic? pup

1 răspuns:
| Rallu112CrazyKidd a răspuns:

Cum te cheama,cati ani ai,de ce ai ales profil pedagogic, de unde esti si intrebari neimportante, obisnuite dar trebuie sa te expimi civilizat, frumos, respectuos sa isi dea seama ce fel de limbaj ai. Pe ei nu ii intereseaza cati ani ai tu sau chestii de genul pentru ca au foaia in fata.ii intereseaza cum te prezinti.