| ofataoarecare a întrebat:

Imi puteti zice va rog cat costa o radiografie la plamani? si ce se intampla daca de exemplu am bronsita si nu ma tratez si vreau sa se vindece de la sine? Va rog cine stie sa imi raspunda sau cine a mai avut aceasta boala sa imi zica si mie cum a procedat si cat mai multe detalii, multumesc!:-)

Răspuns Câştigător
| k1nk1 a răspuns:

Radiografia cred ca este gratis, trebuie doar sa obti o programare de la medicul de familie, stiu asta de la mama mea! nu dureaza mult sa te duci la medicul de familie sa te interesezi! maxim 5 minute!