| MaRyy_2361 a întrebat:

imi spuneti niste melodi despre ochii verzi... asa mai triste

FunDa!big grin

5 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Adda- minti murdare facute praf ''priveste-ma in ochi si spune-mi c vezi/ de fapt, ce poti sa vezi prin niste ochi verzi?''

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

:O:O:O:O:O ce vrei? melodii despre ochii verzi? laughing doamne cred ca trebuie un comic facut pentru intrebarea asta le vrei si triste oh go on crede-ma nu exista

| FallingInReverse89x a răspuns:

Uite una tristă. pe mine mă face să plâng.:

http://www.youtube.com/watch?v=fPR4DNIEpb8&feature=related

" Să mă crezi când zic,îmi lipsesc prea mult ochii tăi verzi
Să nu încetezi să nu uiţi că ţii la mine
Încetează, nu mai plânge, nu`mi face bine "

| MaRyy_2361 explică:

...am o provocare : ca trebuie sa ii dedik la unu o melodierolling on the floor