| anonim_4396 a întrebat:

Imi sta parul oribil si nu stiu ce sa-i fac. E ondulat si pana la umeri. Vreau niste coafuri ca sa le pot face pentru maine la scoala. Multumesc:*.

1 răspuns:
| Dawn a răspuns:

Mmm. Parul ondulat e de obicei cel mai obraznic, nu sta in nici un fel. Eu iti sugerez sa iti dai cu ulei de masline/ricin, stai cu el in par vreo ora, apoi faci baie. Dupa iti usuci parul pe bucati cat mai drept. Dimineata inainte de o pleca la scoala fa-l cu placa si daca tii neaparat sa ti-l prinzi pune-ti o agrafa neagra intr-o parte sau prinde-ti cateva suvite de sus cu un mot. Baftawinking